Cougar'ın oldukça sıra dışı bir tasarıma sahip High-End oyuncu kasası Conquer yeni yüzüyle meraklılarının karşısına çıkmaya hazırlanıyor. İlk olarak Computex 2019'da tanıtılan Conquer 2, ATX full-tower formunda, alüminyum ve temperli cam panelleri birleştiren özel tasarımı ise masif ARGB LED difüzörler ile süsleniyor.

Adını uzun zamandır teknoloji pazarında duymadığımız Nokia bu defa yeni akıllı TV'leri ile karşımıza çıkmaya hazırlanıyor. Nokia'nın pazara sunacağı 4K akıllı TV'ler ilk olarak Hindistan'da satışa sunulacak. Sonrasında ise Avrupa ve diğer bölgelere gelmesi bekleniyor.

Uyuşturucu baronu Pablo Escobar’ın kardeşi Roberto Escobar, Galaxy Fold ve Huawei Mate X'e alternatif olacak uygun fiyatlı katlanabilir akıllı telefon girişimi Escobar Fold 1'i duyurdu. 349 dolar fiyat etiketiyle satışa sunulacak telefon özellikleriyle de dikkat çekiyor.

Çin, cep telefonu satın alan vatandaşları için cihazlarını yüz tanıma özelliğiyle kaydettirmelerini zorunlu hale getiriyor. Bu zorunluluk kişisel özgürlüklerin kısıtlanması noktasında eleştiriler alırken hükümet durumun anonim internet kullanımını önlemeye yönelik olduğunu söylüyor.

Alt Kategoriler

Yeni Videolar

Tüm görüntülere bakın

Online Kullanıcılar

    Henüz görüntülenecek bir üye yok.
Tümünü Görüntüle (0)